Kontaktpersoner

Tore Holth, ansvar for alle uttak.  
Tlf. 628 88 133 / 990 91 620 E-post: tore@gholth.no

Erland Søgård, HMS/KS leder
Tlf. 908 35 303 E-post: erland@gholth.no

Rune Mosling, driftsleder
Tlf. 992 37 521 E-post: rune.mosling@gholth.no

Fredrik Holth, driftsleder
Tlf. 971 86 984 E-post: fredrik@gholth.no

Roy Holth, daglig leder
Tlf. 628 88 133 / 900 87 217 E-post: roy@gholth.no

Per Gunnar Dalløkken, regnskapsleder
Tlf. 628 88 133 / 908 47 812 E-post: per@gholth.no

Linda Carstens Svärd, økonomileder
Tlf. 628 88 133 / 452 69 779 E-post: linda@gholth.no
Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno Digital