Kontakt oss!

Ta gjerne kontakt med oss. Vi anbefaler å finne den aktuelle avdelingen på kartet nedenfor, og ta direkte kontakt.

Hovedkontor
Mårveien 14, 2211 Kongsvinger
Tlf: 62 88 81 33
post@gholth.no

Varelevering

Hvis ikke annet er avtalt
Gropaveien 12
2210 Granli

Tlf.: 628 13 116
Tlf.: 482 46 361

Åpningstid:

07:00 – 15:30 (Mandag og torsdag)
07:00 – 13:00 (fredag)

Elverumsveien 4
Midstkogen
2411 Elverum

Tlf.: 469 22 095
Tlf.: 992 37 521

Åpningstid:
07:00 – 15:30 (Mandag og torsdag)
07:00 – 13:00 (fredag)

Avdelinger

Bruk kartet for å se kontaktinformasjon til de forskjellige avdelingene eller se listevisning lenger ned.

Listevisning

Se våre avdelinger nedenfor, eller benytt kartet ovenfor.

Vi gjør oppmerksom på at følgende uttak har stengt fredag 22. mars.
Gropa/Benders, Grasmo, Granerud, Grundseth, Myhre, Bergesjøen
Siva, Midtskogen og Folbergåsen holder åpent fredag 22. mars

AvdelingPostnummerStedKontaktinformasjon
Gullkista8400Rødsand, SortlandOle Anton
Tlf.: 90 18 16 39 | 76 12 64 98
oleanton@gholth.no
Hovedkontor2211Mårveien 14, KongsvingerTlf.: 62 88 81 33
post@gholth.no

Post:
Postboks 1223, 2206 Kongsvinger.
OBS! Ikke varelevering!
Laboratoriet2335Sørlivegen 390, Stange
(Brakkeriggen til Hamar Pukk & Grus på Sørli)
Laboratorieansvarlig:
Roar Henningsen
Tlf.: 414 42 133
roar@gholth.no

Avd.leder - KS / HMS leder:
Erland Søgård
Tlf.: 908 35 303
erland@gholth.no
Vinstra2640Rustveien, VinstraØyvind
Tlf.: 41 52 13 40
myhre@gholth.no
Myhre2634Fylkesvei 319, FåvangØyvind
Tlf.: 41 52 13 40
myhre@gholth.no
Bergesjøen2410Trysilvegen, HernesMidtskogen
Tlf.: 46 82 20 95
midtskogen@gholth.no
Midtskogen2411Hamarvegen 467, Elverum
Også vareleveranse adresse for Elverum
Tlf.: 46 92 20 95
midtskogen@gholth.no
Hagen / Vesterhaug2411Vestsivegen, ElverumMidtskogen
Tlf.: 46 92 20 95
midtskogen@gholth.no
Granerud2120Granderud, Nord-OdalIndustriområdet på Sagstua
Finn
Tlf.: 62 97 17 11
Mob: 41 57 63 45
granerud@gholth.no
Folbergåsen2150Seterstøavegen 577, ÅrnesFor uttak:
Erland

Tlf.: 90 83 53 03
folbergaasen@gholth.no

For bestilling:
Johnny

Tlf.: 90 84 30 88
johnny@gholth.no
Siva2212Galterudvegen, KongsvingerKent
Tlf.: 62 81 72 77
Mob: 91 75 07 06
kent@gholth.no
Verksted / Løvenskiold2210Gropavegen, Granli
Vareleveringsadresse Kongsvinger
Løvenskiold / Kabberud massetak organiseres gjennom verkstedet.
Håvård
Tlf.: 62 81 31 16
Mob: 48 24 63 61
haavard@gholth.no
verksted@gholth.no
Gropa / Benders logistikklager2210Gropavegen, GranliDagfinn Sørensen
Tlf.: 78 99 18 99
dagfinn@gholth.no
Grasmo2235Grasmo, EidskogThor Arne
Tlf.: 92 04 09 39
mailto:grasmo@gholth.no
Laugslet / Høysand1850Trøgstadveien 55, MysenJan Erik
Tlf.: 95 88 15 19
laugslett@gholth.no