Kontakt

Gunnar Holth Grusforretning AS har administrativ base og verksted på Kongsvinger. Av de ansatte i selskapet er ca. en fjerdel ansatt lokalt ved anleggene, mens resten pendler til anlegg over hele landet. Vi er en viktig og stolt arbeidsgiver i Kongsvinger.

>> Ser du etter kontaktinformasjon til en spesifikk person? Se kontaktinformasjon her 
>> Ønsker du å bestille? Velg område her

Våre åpningstider er generelt fra kl. 07.00 til kl. 15.30 på våre uttak, men det forekommer noe forskjellige på hver avd. Anbefaler derfor at dere tar kontakt direkte med vår avdeling dere ønsker masser ifra, slik at dere får riktig åpningstid.

Avdelinger

Hovedkontoret
Mårveien 14,
2211 Kongsvinger
Tlf.: 62 88 81 33
firmapost@gholth.no

Gropa / Benders logistikklager
Gropa Logistikksenter
2210 Granli
Tlf.: 48 99 18 99
dagfinn@gholth.no

Avd. Siva
Galterudvegen 326,
2212 Kongsvinger
Tlf.: 91 75 07 06
kent@gholth.no

Avd. Granerud
Industriområdet på Sagstua,
2120 Sagstua
Tlf.: 99 26 22 80
Tlf.: 46 64 24 95
granerud@gholth.no

Avd. Grasmo
Grasmo,
2235 Matrand
Tlf.: +47 947 91 475

grasmo@gholth.no

Avd. Folbergåsen
Seterstøavegen 577,
2150 Årnes
Tlf.: 99 22 81 46

folbergasen@gholth.no

Avd. Hagen
Vestsievegen 705,
2406 Elverum
Tlf.: 90 82 43 23
hagen@gholth.no

Avd. Midtskogen
Hamarvegen 467,
2406 Elverum
Tlf.: 46 92 20 95
midtskogen@gholth.no

Avd. Bergesjøen
Bergesjøen Sør,
2410 Hernes
Tlf.: 48 03 40 70
bergsjoen@gholth.no

Myhre
Sagstugguvegen 7,
2634 Fåvang
Tlf.: 41 52 13 40

myhre@gholth.no

Avd. Laugslet
Håkon Håkonssonsvei 113 
(tidligere Trøgstadveien 55),
1850 Mysen
Tlf.: 95 88 15 19
laugslett@gholth.no

Avd. Gullkista
Blokken,
8406 Sortland
Tlf.: 90 18 16 39
Tlf.: 76 12 64 98
oleanton@gholth.no

Kontakt oss gjerne på firmapost@gholth.no eller ring oss på 62 88 81 33